Księga znaku

Jest to bardzo potrzebna rzecz, w której opisane są zasady używania logo, jego opis, zalecana kolorystyka oraz typografia. W zależności od potrzeb firmy książka może być bardziej zaawansowana oraz mniej. Mogą się w niej znaleźć takie informacje jak sposób zaprojektowania ulotki, wizytówki czy innych materiałów reklamowych marki. Jest to taka „instrukcja obsługi” danego logo, dla przyszłych projektantów którym można zlecić zrobienie jakiejś pracy wizualnej.

Projekt logo

Dobrze zaprojektowane logo to podstawowy krok do tego, aby Twoja firma stała się rozpoznawalna i budziła zaufanie wśród jego odbiorców – czyli Twoich klientów. Głównym celem jest zapamiętanie marki, więc projektujemy logo tak, aby było proste, estetyczne i ładne by klient mógł szybko powiązać znak z Twoją firmą. W Naszej ofercie zawsze wysyłamy trzy propozycję logo, a następnie po zaakceptowaniu jednej dopracowujemy je tak, aby spełniało swoje zadanie. To czego jeszcze potrzebuję Twoja firma, znajdziesz poniżej.

Wizytówki

Dobrym sposobem na zostawienie informacji kontaktowych jest właśnie wizytówka, dlatego zawsze warto jest mieć kilka przy sobie. Przy drukowaniu można uwzględnić różne opcje papieru oraz uszlachetnienia, co może bardzo ładnie przedstawić Twoją osobę lub firmę. Jest to kolejny dobry sposób na reklamowanie swojej marki, do tego łatwy i poręczny.

Dokumenty firmowe

Każda marka posługuję się dokumentami, więc warto je upiększyć. Natomiast nie chodzi tylko o wygląd a właściwie o pokazywanie swojego wizerunku, aby utrwalać go w pamięci odbiorców. Tak więc spójne stylowo papiery firmowe pozwolą oddzielić je od zwykłych dokumentów i zwiększyć rozpoznawalność i prestiż Twojej firmy. Możemy zaprojektować wszystkie materiały takie jak: papier firmowy, papier fax, papier do faktur, notatniki, długopisy, bloki, koperty, teczki i wiele, wiele innych rzeczy.

Plakaty

Ta forma drukowana może służyć jako reklama oraz dekoracja do wnętrz. Często stosowane dla ogłoszenia koncertowego lub innych eventów. Dostępnych jest wiele formatów i można na nich zmieścić wszelkie istotne informacje, które potencjalny odbiorca powinien zobaczyć. Dbamy o jakość projektów i czytelność.

Ulotki

To najczęściej stosowana forma reklamy, ze względu na koszta, które nie są wielkie oraz poręczność. Można ich wydrukować bardzo dużo i rozdać w przeróżnych miejscach lub tam, gdzie często przebywa grupa docelowa Twojej firmy. Przede wszystkim ulotka musi zainteresować tak, by klient od razu jej nie wyrzucił do kosza. My wiemy jak to zrobić najlepiej. Do wyboru są różne formaty przez co można je dostosować do swoich potrzeb.

Banery

Reklama typu baner z grupy druków wielkoformatowych jest skuteczna pod względem widoczności i zwrócenia uwagi. Rozmiary takiego baneru mogą być przeróżne dlatego można dostosować projekt do miejsca, w którym będzie wywieszony. Można je składać i wywieszać na nowo, lub wymieniać co spełnia dobry warunek uniwersalności.

Foldery/Katalogi

Nie każdy potrafi zapamiętać wszystkie swoje produkty i ich cechy czy parametry. Dlatego dobrym rozwiązaniem na spisanie całościowej oferty firmy jest utworzenie katalogu, w którym zawarte będą szczegółowe informacje produktów jakie marka oferuję. W połączeniu z dobrej jakości zdjęciami produktowymi i kreatywnością, można przedstawić swoje produkty w prestiżowy sposób co pozwoli podnieść zainteresowanie Twojego klienta.

Kalendarze

Wiele osób korzysta z kalendarzy, pozwól klientowi na to, aby korzystał z kalendarza Twojej firmy, na którym będzie jej logo. Kalendarze można oferować jako prezent do produktów, na pewno każdy chętnie powiesi sobie taki w kuchni czy pokoju i będzie przypominać mu coś dobrego o Twojej firmie.

Zaproszenia

Organizujesz imprezę? Może niebawem masz zamiar wziąć ślub? Do tego z całą pewnością będziesz potrzebował zaprosić sporą grupę ludzi. Już na tym etapie warto pokazać, że warto przyjść na Twoją imprezę czy uroczystość – dlatego dobrze wykonane zaproszenie w postaci prestiżowej karteczki będzie dobry rozwiązaniem.

Rollupy

Taka forma reklamy, bardzo dobrze sprawdza się w umieszczeniu na niej stosownych informacji firmowych. Oprócz tego ma sporo obszaru, gdzie można zamieścić zachęcającą grafikę, która zwróci uwagę klienta. Zazwyczaj stosuję się roll-upy na stoiskach targowych z wieloma innymi reklamami targowymi, co pozwala na spójne i ładne zaprezentowanie firmy.

Zaprojektujemy wszystko czego potrzebujesz

Na pewno wielu rzeczy tutaj nie wymieniliśmy, natomiast jesteśmy otwarci na wszelkie zlecenia. Projektujemy z pasją i zaangażowaniem w każdy projekt, dlatego jeśli masz wizję a nie możesz jej wykonać, to dla Nas będzie to przyjemność móc Tobie pomóc.

Jeżeli jesteś zainteresowany Naszą ofertą, to zapraszamy do kontaktu lub do wypełnienia briefu