Tworzenie animacji

Zajmujemy się tworzeniem animacji komputerowych 2D i 3D. Oferujemy zarówno pełen pakiet w składzie którego znajduje się scenariusz oraz tekst lektorski, jak i również opcję animowania pod gotowe teksty, przesłane przez Państwa. Pracujemy na takim oprogramowaniu jak Adobe After Effects czy Cinema 4D.

Montaż filmów

Montaż Video to nie tylko odpowiednia znajomość oprogramowania i umiejętności techniczne. To również znajomość technik edycji video, kreatywność i odpowiednio zaplanowany schemat działania. Dzięki takiej mieszance, można przygotować niezapomnianą pamiątkę z wakacji, ślubu czy innej okazji.

Montaż 360 i 4k

Montaż Video 360 odbywa się w nieco inny sposób jak w przypadku tradycyjnego montażu. Część pracy wykonywana jest oczywiście w popularnych programach, jednakże dodanie tekstu czy przygotowanie innych elementów wymaga odpowiednich aplikacji, które umożliwiają dostosowanie tych elementów pod kątem 360.

Wiele, wiele innych...

W innych przypadkach być może będzie potrzeba wykonania prostej obróbki kolorystycznej bądź całkowitej zmiany kolorów. Ewentualnie usunięcie bądź dodanie nowego elementu. Tego typu zabiegi określamy mianem efektów specjalnych, którymi również się zajmujemy. Efektowne przejścia, zaniki czy inne zabiegi to kolejne usługi, które oferujemy.

Jeżeli jesteś zainteresowany Naszą ofertą, to zapraszamy do kontaktu lub do wypełnienia briefu