Projektowanie Szablonów

Stworzyliśmy już nie jeden szablon strony internetowej. Zgodnie z aktualnymi trendami i nie tylko, doświadczenie i wiedza pozwala Nam na tworzenie kreatywnych, funkcjonalnych i pięknych stron internetowych. Po zaprojektowaniu szablonu staramy się wprowadzić go w życie i wdrożyć go do świata internetu jako żywą i działającą stronę www. Dbamy o responsywność oraz pomagamy przy wyborze domeny oraz hostingu.

Odnowa strony internetowej

Twoja strona jest przestarzała? Wizualnie i funkcjonalnie odstaje od konkurencji? To najwyższy czas, aby wprowadzić zmiany i upiększyć swoją stronę. Dobry wizerunek w internecie na pewno podniesie prestiż Twojej firmy oraz zwiększy sprzedaż. Chętnie sprawimy, że spojrzysz z uśmiechem i podziwem na swoją stronę internetową.

Prowadzenie strony

Jesteś zajęty wieloma różnymi sprawami i zapewne nie masz czasu prowadzić dobrze swojej strony. Zgłoś się do Nas, zadbamy o to, aby Twoja strona była aktualna, dobrze wyglądała i nie była zaniedbana. Jesteśmy sumienni i znamy się na tym.

WordPress

Tworzenie stron za pomocą, aktualnie najlepszego systemu zarządzania treścią czyli WordPress to Nasza specjalność. Obecnie Nasza strona jest oparta na tym systemie, tak więc możesz zobaczyć jak pięknie może funkcjonować Twoja strona. Wykonaliśmy ich wiele, dlatego gwarantujemy dobrą jakość wykonania także Twojej strony internetowej.

Aukcje Allegro

Jeśli prowadzisz sprzedaż internetową, to na pewno aukcje allegro nie są Ci obce. Chciałbyś, aby Twoje produkty sprzedawały się jak najlepiej? Musisz je dobrze zaprezentować. Możemy Ci pomóc, ponieważ znamy się na tworzeniu aukcji Allegro. Tworzymy piękne, interaktywne i funkcjonalne szablony aukcji.

Banery internetowe

Oferujemy przygotowanie banerów internetowych na potrzeby kampanii reklamowej w internecie. Dostosowujemy je tak, aby spełniały wymogi danego serwisu reklamowego. Na przykład najpopularniejszego z nich czyli Google AdWords.

Dostosowanie pod szablon

Wykupiłeś szablon internetowy w jakimś markecie i nie potrafisz go wdrożyć pod swoją stronę? Zgłoś się do Nas, na pewno pomożemy. Dostosujemy szablon tak, aby w pełni wyrażał Twoją stronę oraz spełniał Twoje oczekiwania.

Zaprojektujemy wszystko czego potrzebujesz

Na pewno wielu rzeczy tutaj nie wymieniliśmy, natomiast jesteśmy otwarci na wszelkie zlecenia. Projektujemy z pasją i zaangażowaniem w każdy projekt, dlatego jeśli masz wizję a nie możesz jej wykonać, to dla Nas będzie to przyjemność móc Tobie pomóc.

Jeżeli jesteś zainteresowany Naszą ofertą, to zapraszamy do kontaktu lub do wypełnienia briefu